NOVINKY

arr3Vítáme Vás na nových stránkáchDoufáme, že se Vám bude pohodlněji nakupovat. Sledujte novinky v našem e-shopu a využívejte výhodné...

KONTAKTY

Ing. Jiří Bartoš
Teplická 284/12
190 00 Praha 9 - Střížkov
tel: +420 608 784 951
napište nám
IČO: 46199870

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 35% Strašně moc 31% Nemnoho 16% Vůbec 18%

O NÁS
Internetový obchod PrirodaUzdravuje.cz

"Lékař léčí - příroda uzdravuje" - staré známé pravidlo, nad kterým se pořádně zamyslíme, až když se nás týká. Stejnou motivaci jsme měli i my, když jsme v roce 2007 vytvořili e-shop www.prirodauzdravuje.cz. Zkušenost se státním zdravotnictvím nás přiměla k hledání "alternativ". Přírodní, čínská, ayurvédská medicína se nám jevila jako ta správná alternativa a své zkušenosti jsme vložili do vzniklého obchodu. Nabízíme v něm širokou škálu produktů od renomovaných firem. Naší prvořadou snahou je však nabízet produkty ověřené, s unikátním účinkem a za dostupnou cenu.

Jako první jsme zavedli službu zákazníkům "Doprava zdarma - platba předem". Tato služba se vztahuje na jakékoliv množství jakéhokoliv produktu a umožňuje zákazníkům platit pouze za cenu zboží.

Za dobu fungování e-shopu u nás nakoupilo již několik tisíc zákazníků a svoji spokojenost vyjádřili i v recenzích portálu Hureka.cz. Tím nám byl přidělen ceritfikát "Ověřeno zákazníky Heureka.cz", čehož si velmi vážíme.

Stále pracujeme na vylepšování e-shopu a to jak po stránce sortimentu a dostupnosti zboží, tak i na komfortu a přehlednosti při nakupování. Připomínky zákazníků se snažíme řešit k jejich spokojenosti a nedostatky neprodleně odstraňujeme.

Děkujeme všem zákazníkům za důvěru a věříme, že naše služby budou všem ku prospěchu.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

OGVmNjZm